Извлечени четврт-финалните групи во Купот на Македонија

Денеска во просториите на РФМ се одржа извлекувањето на четврт-финалните двојки за Купот на Македонија 2018 во женска конкуренција, како …

Извлечени четврт-финалните групи во Купот на Македонија Прочитај повеќе