Партизан победник на куп-финалето против Црвена Звезда во Ниш (видео)

Кошаркарите на белградски Партизан го освоија српскиот кошаркарски куп „Куп на Радивое Кораќ“ по победата над вечниот ривал, Црвена Звезда …

Партизан победник на куп-финалето против Црвена Звезда во Ниш (видео) Прочитај повеќе