Гладбах со два гола по 90-тата минута до легендарно 3:3 реми со Ајнтрахт!

Ларс Штиндл го комплетираше хет-трикот во 95. минута за Борусија Менхенгладбах да извлече епско 3:3 реми на гостувањето кај Ајнтрахт …

Гладбах со два гола по 90-тата минута до легендарно 3:3 реми со Ајнтрахт! Прочитај повеќе