Top Sport

Лаури Марканен

Заврши сезоната за ѕвездата на Чикаго, Марканен, имал проблеми со срцето (видео)

Кошаркарот на Чикаго Булс, Финецот Лаури Марканен предвреме ќе ја заврши сезоната во НБА лигата. Причина за тоа се срцевите …

Заврши сезоната за ѕвездата на Чикаго, Марканен, имал проблеми со срцето (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top