Кристијано им ја сменил и диетата на своите соиграчи

Во Манчестер јунајтед има нова атмосфера и нови очекувања со пристигнувањето на Кристијано Роналдо, а ако му се верува на …

Кристијано им ја сменил и диетата на своите соиграчи Прочитај повеќе