Интер испаднаа од ЛШ, Шоу се мајтапи со Лукаку (Фото)

Ромелу Лукаку синоќа постигна гол за Интер против Барселона, но не успеа со својот тим да избори пласман во осмина-финалето …

Интер испаднаа од ЛШ, Шоу се мајтапи со Лукаку (Фото) Прочитај повеќе