Неверојатен скандал во картинг шампионатот – со браник удри по ривалот!

Последната трка од ФИА картинг шампионатот заврши скандалозно, откако италијанскиот тркач Лука Корбери направи навистина злобен чин за време на …

Неверојатен скандал во картинг шампионатот – со браник удри по ривалот! Прочитај повеќе