Реал подготвува понуда за Енди Робертсон

Енди Робертсон би можел да го напушти Ливерпул ова лето, тврдат денес извори од Англија. Наводно Реал Мадрид е сериозно …

Реал подготвува понуда за Енди Робертсон Прочитај повеќе