Уапсен додека се допингувал (Видео)

Репрезентативецот на Австрија во скијачко трчање, Макс Хауке, бил фатен во моментот кога се допингувал. Хауке и уште четворица негови …

Уапсен додека се допингувал (Видео) Прочитај повеќе