Top Sport

Макси Родригез

(Видео) Меси со хет-трик против својот прв клуб Њуелс олд бојс

Лионел Меси имаше фантастичен хет-трик за Аргентина при неговото враќање во Росарио против неговиот прв клуб, Њуелс олд бојс, додека …

(Видео) Меси со хет-трик против својот прв клуб Њуелс олд бојс Прочитај повеќе

Макси Родригез во пензија, доби прекрасно збогување и пораки од Хендерсон и Меси

Макси Родригез, поранешниот фудбалер на Ливерпул и аргентински репрезентативец, доби фантастично збогување од спортот откако во понеделникот го одигра својот …

Макси Родригез во пензија, доби прекрасно збогување и пораки од Хендерсон и Меси Прочитај повеќе

Scroll to Top