Пешиќ има страшен тим, Дилејни потпиша со Барселона

Малком Дилејни е нов играч на Барселона, објави на своите профили на социјалните мрежи кошаркарскиот гигант од Каталонија. Американецот по …

Пешиќ има страшен тим, Дилејни потпиша со Барселона Прочитај повеќе