Марио Гомес се врати во Штутгарт

arioГерманскиот голгетер Марио Гомес се враќа во својот матичен клуб, Штутгарт. Гомес, во јануарскиот преоден рок од Волфусбург се враќа …

Марио Гомес се врати во Штутгарт Прочитај повеќе