Карапалевски: Новите ракометари се вклопуваат, Вардар ќе бара триумф и против Бутел

По двата триумфи на почетокот на плејофот, во третото коло РК Вардар в петок (24 февруари) од 18.30 часот повторно …

Карапалевски: Новите ракометари се вклопуваат, Вардар ќе бара триумф и против Бутел Прочитај повеќе