Top Sport

Масимо Амброзини

Амброзини: Со продажбата на Тонали, Милан ја загубија својата душа

Поранешната ѕвезда на Милан, Масимо Амброзини смета дека неговиот поранешен играч не загубил само добар играч со продажбата на Сандро …

Амброзини: Со продажбата на Тонали, Милан ја загубија својата душа Прочитај повеќе

Амброзини со порака за Кеси: Манчестер јунајтед и Тотенхем не се поголеми од Милан

По шпекулациите дека следната дестинација на Френк Кеси ќе биде Премиерлигата на крајот на сезоната како слободен агент, со Тотенхем …

Амброзини со порака за Кеси: Манчестер јунајтед и Тотенхем не се поголеми од Милан Прочитај повеќе

Scroll to Top