Top Sport

Матеуш Фернандеш

Барса му го раскина договорот на Матеуш Фернандеш по само 17 минути игра!

Бразилскиот фудбалер од средниот ред, Матеуш Фернандеш, е ослободен од договорот со Барселона, откако одигра само 17 минути за каталонскиот …

Барса му го раскина договорот на Матеуш Фернандеш по само 17 минути игра! Прочитај повеќе

Scroll to Top