Атлетико се откажаа од Влаховиќ и го купија Куња

Атлетико Мадрид го комплетираа трансферот на Матеуш Куња од Херта Берли за 26 милиони евра, откако не успеаја да се …

Атлетико се откажаа од Влаховиќ и го купија Куња Прочитај повеќе