Кога дојде, кога успеа? Икарди не зборува со двајца соиграчи од ПСЖ

Мауро Икарди во Пари Сен-Жермен требаше да ја „воскресне“ својата фудбалска кариера по нарушувањето на човечките односи во Интер кои …

Кога дојде, кога успеа? Икарди не зборува со двајца соиграчи од ПСЖ Прочитај повеќе