Top Sport

Мец опен

Бублик пак се глупираше и го загуби своето шесто финале!

Казахстанскиот тенисер Александер Бублик остана со една единствена титула во својата кариера, откако загуби по шести пат во финале, овојпат …

Бублик пак се глупираше и го загуби своето шесто финале! Прочитај повеќе

Scroll to Top