Нокаут на годината – го „смрзна“ и пред да падне на подот

Никарагванецот Мелвин Лопез го имаше најневеројатниот нокаут во 2020, откако во четвртокот навечер во Мајами го „смрзна“ Јеисон Варгас во …

Нокаут на годината – го „смрзна“ и пред да падне на подот Прочитај повеќе