И Арсен Венгер разочаран од формата на Озил

Поранешниот тренер на Месут Озил од Арсенал, Арсен Венгер вели дека германскиот репрезентативец играл со „крената рачна“ и дека тоа …

И Арсен Венгер разочаран од формата на Озил Прочитај повеќе