Top Sport

Милан Лукач

Каков кикс! Српскиот голман Лукач им подари победа на Галатасарај (видео)

Галатасарај успеа да го оддржи темпото со Башакшехир во борбата за титулата во турската Суперлига, а овојпат треба да се …

Каков кикс! Српскиот голман Лукач им подари победа на Галатасарај (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top