Реал, Атлетико и Јунајтед заинтересирни за играч на Валјадолид

Реал, Атлетико и Манчестер Јунајтед се само дел од тимовите што го следат младиот дефанзивец на Валјадолид Мохамед Салису.Според „Диарио …

Реал, Атлетико и Јунајтед заинтересирни за играч на Валјадолид Прочитај повеќе