Top Sport

најт робинсон

Јутјубер понижи во рингот екс кошаркар – директ, кроше, па нокаут!

Поранешната НБА ѕвезда, Најт Робинсон синоќа беше нокаутиран во рингот од јутјуберот Џејк Пол. Нивниот меч во ЛА беше „предигра“ …

Јутјубер понижи во рингот екс кошаркар – директ, кроше, па нокаут! Прочитај повеќе

Атрактивен НБА забивач ќе дебитира во рингот, вовед за борбата на Тајсон

Поранешната НБА ѕвезда, Најт Робинсон (36) се подготвува за своето деби во боксерскиот ринг, на 28 идниот месец. Екс-кошаркарот кој …

Атрактивен НБА забивач ќе дебитира во рингот, вовед за борбата на Тајсон Прочитај повеќе

Scroll to Top