Атлетико ги продадоа Гаитан и Караско во Кина

Атлетико Мадрид потврди дека Николас Гаитан и Јаник Фереира Караско си заминаа од клубот за да ја продолжат кариерата во …

Атлетико ги продадоа Гаитан и Караско во Кина Прочитај повеќе