Top Sport

Оли Воткинс

Баерн неочекувано тргнуваат по ѕвездата на Астон вила, Оли Воткинс

Томас Тухел, според најавеното, очекува засилувања за Баерн Минхен од Премиерлигата, со неочекувана прва цел во напаѓачот на Астон вила, …

Баерн неочекувано тргнуваат по ѕвездата на Астон вила, Оли Воткинс Прочитај повеќе

Што се случува? Вила води против Ливерпул со 4:1 по 45 минути!

Лудата недела во Премиер лигата, која беше одбележана со 1:6 поразот на Манчестер јунајтед од Тотенхем на „Олд Трафорд“, продолжува …

Што се случува? Вила води против Ливерпул со 4:1 по 45 минути! Прочитај повеќе

Scroll to Top