Сампдорија тврди дека Коли има корона вирус, фудбалерот демантира!

Дефанзивецот на Сампдорија, Омар Коли тврди дека не е позитивен на корона вирусот, и покрај тоа што неговиот клуб официјално …

Сампдорија тврди дека Коли има корона вирус, фудбалерот демантира! Прочитај повеќе