Големиот Хицфилд со поддршка за Ковач: Нико ќе победи, само Баерн да му даде време!

Големиот фудбалски тренер кој беше првак на Европа со екипите на Баерн Минхен и Борусија Дортмунд, Швајцарецот Отмар Хицфилд му …

Големиот Хицфилд со поддршка за Ковач: Нико ќе победи, само Баерн да му даде време! Прочитај повеќе