(Видео) Игор Штимац предизвика општа тепачка на мечот Индија-Пакистан

Индија го совлада Пакистан со 4:0 на стартот на Јужноазискиот шампионат, во меч во кој најголемо внимание предизвика општата тепачка …

(Видео) Игор Штимац предизвика општа тепачка на мечот Индија-Пакистан Прочитај повеќе