Столе Димитриевски доби нов тренер, Пако Хемез ќе го спасува Рајо (фото)

Шпанскиот прволигаш, Рајо Валјекано каде прв голман е нашиот Столе Димитриевски од денеска има нов тренер откако пред неколку дена …

Столе Димитриевски доби нов тренер, Пако Хемез ќе го спасува Рајо (фото) Прочитај повеќе