Барди остана без тренер – Пако Лопез доби отказ

Фудбалскиот клуб Леванте го отпушти тренерот Пако Лопез. Леванте, по првите осум кола во Примера, се уште се без победа. …

Барди остана без тренер – Пако Лопез доби отказ Прочитај повеќе