Рибери му се извини на истепаниот новинар

Фудбалерот на Баерн Минхен, Франк Рибери, му се извинил на новинарот Патрик Гиј, поради вербалниот и физичкиот напад, по дербито …

Рибери му се извини на истепаниот новинар Прочитај повеќе