Иванишевиќ и Рафтер ќе играат реприза на класичното финале на Вимблдон

Горан Иванишевиќ и Патрик Рафтер по 18 години ќе одиграат реприза на класичното финале на Вимблдон, кога Хрватот стигна до …

Иванишевиќ и Рафтер ќе играат реприза на класичното финале на Вимблдон Прочитај повеќе