Top Sport

Педро Гонзалес Лопез-Педри

Официјално – Барса го „врза“ Педри со клаузула од 1 милијарда евра!

Барселона и младиот фудбалер Педри (18) официјално потпишаа нов договор до летото 2016 година, а во него е запишана откупна …

Официјално – Барса го „врза“ Педри со клаузула од 1 милијарда евра! Прочитај повеќе

Вредноста на Педри, Киеза и Филипс се зголеми по ЕУРО 2020

Веднаш штом заврши ЕУРО2020, најпознатата страница за проценка на вредноста на фудбалерите „Трансфермаркт“ пресмета цената на кој фудбалер скокна по …

Вредноста на Педри, Киеза и Филипс се зголеми по ЕУРО 2020 Прочитај повеќе

Scroll to Top