Top Sport

Подравка

Ракометарките на Подравка го туркаа автобусот заглавен во снег (видео)

Ракометарките на хрватскиот клуб Подравка Вегета заглавија во снег на патот до Брашов, Романија, каде што играат на меѓународен турнир …

Ракометарките на Подравка го туркаа автобусот заглавен во снег (видео) Прочитај повеќе

Сара Ристовска петпати стрелаше прецизно во голот на Подравка

Нашата ракометна репрезентативка Сара Ристовска која настапува во екипата на Крим Меркатор од Словенија во 4. коло од Лигата на …

Сара Ристовска петпати стрелаше прецизно во голот на Подравка Прочитај повеќе

Scroll to Top