Ако замине Донарума во Милан доаѓа Рајковиќ

Италијанските медиуми пишуваат дека српскиот репрезентативец Предраг Рајковиќ би можел да се пресели во Милан доколку Џиџи Донарума го напушти …

Ако замине Донарума во Милан доаѓа Рајковиќ Прочитај повеќе