Top Sport

Пумас УНАМ

Пумас му го раскинаа договорот на Алвеш по апсењето за силување

Мексиканскиот УНАМ Пумас му го раскина договорот на бразилскиот ветеран, Дани Алвеш по неговото апсење за сексуален напад во петокот. …

Пумас му го раскинаа договорот на Алвеш по апсењето за силување Прочитај повеќе

Дани Алвеш ќе тренира со резервниот тим на Барса до Светското првенство

Иако на крајот на минатата сезона се разделија по вторпат, Барселона му понуди шанса на Дани Алвеш да тренира со …

Дани Алвеш ќе тренира со резервниот тим на Барса до Светското првенство Прочитај повеќе

Scroll to Top