Top Sport

Рајан Брустер

Брустер го напушта Ливерпул, се сели во Шефилд Јунајтед

Ливерпул и Шефилд Јунајтед успешно ги завршија преговорите околу трансферот на младиот напаѓач Рајан Брустер. За фудбалерот кој не одиграл …

Брустер го напушта Ливерпул, се сели во Шефилд Јунајтед Прочитај повеќе

Scroll to Top