Top Sport

РК Чеховски медведи

Сефте триумф за Металург во ЛШ, „мечките“ први жртви на „металурзите“

Ракометарите на Металург го остварија првиот триумф во Лигата на шампиони. Во натпреварот што предмалку заврши во СЦ „Борис Трајковски“, …

Сефте триумф за Металург во ЛШ, „мечките“ први жртви на „металурзите“ Прочитај повеќе

Scroll to Top