Голден Арт се раздели со тренерот Матлиески

Тимот на Голден Арт и тренерот Никола Матлиески по само две кола од плеј-офот ја раскинаа соработката. “Ракометниот клуб Голден …

Голден Арт се раздели со тренерот Матлиески Прочитај повеќе