Top Sport

Роб Грин

Не е лесно 20 години да си голман – прстот на Роб Грин кажува многу

Поранешната ѕвезда на Челси, Џими Флојд Хаселбанк беше во шок кога го виде малиот прст на поранешниот премиерлигашки голман Роб …

Не е лесно 20 години да си голман – прстот на Роб Грин кажува многу Прочитај повеќе

Scroll to Top