Голманот на Каљари доби четири меча суспензија за тепачката со Лападула (видео)

Голманот на Каљари, Робин Олсен доби казна од четири меча за тепачката со напаѓачот на Лече, Џанлука Лападула, кој пак …

Голманот на Каљари доби четири меча суспензија за тепачката со Лападула (видео) Прочитај повеќе