Беласица се засили со Бразилецот Робсон за Првата лига

Новиот прволигаш Беласица се засили со Бразилецот Робсон да Силва од Македонија Ѓорче Петров, каде што помина две сезони и …

Беласица се засили со Бразилецот Робсон за Првата лига Прочитај повеќе