Дежа ви? Локтионов по седум години постигна ист гол, во иста минута, против ист тим! (видео)

Изминатиот викенд во Русија се појави „дупка“ во матрицата (за љубителите на филмската серија), откако дефанзивецот на Волгар Астрахан, Роман …

Дежа ви? Локтионов по седум години постигна ист гол, во иста минута, против ист тим! (видео) Прочитај повеќе