Top Sport

Руди Фелер

Фелер наследник на Бирхоф на позицијата спортски директор во германската репрезентација

Германската фудбалск легенд Руди Фелер ќе биде нов спортски директор на германската репрезентација од 1 февруари, пополнувајќи го местото кое …

Фелер наследник на Бирхоф на позицијата спортски директор во германската репрезентација Прочитај повеќе

Фелер: Невакцинираните се непристојни и мора да ги сносат последиците

Германската фудбалска легенда, Руди Фелер ги осуди невакцинираните фудбалери и смета дека тие мора да ги сносат последиците, по случајот …

Фелер: Невакцинираните се непристојни и мора да ги сносат последиците Прочитај повеќе

Фелер: Челси имаа „среќа“ со корона вирусот за потписот на Хаверц

Директорот на Баер Леверкузен, Руди Фелер вели дека поради пандемијата на КОВИД-19, Челси „лесно“ стигнале до потписот на Каи Хаверц. …

Фелер: Челси имаа „среќа“ со корона вирусот за потписот на Хаверц Прочитај повеќе

Scroll to Top