Top Sport

Русија – ватерполо репрезентација

Ватерполо драма – Хрватска-Русија 25:24, на ОИ во група со Србија и Црна Гора!

Ватерполо репрезентацијата на Хрватска по седми пат едноподруго се пласираше на Олимписките игри откако во неверојатен меч против Русија по …

Ватерполо драма – Хрватска-Русија 25:24, на ОИ во група со Србија и Црна Гора! Прочитај повеќе

Scroll to Top