Кан беше во нокдаун, па го победи Варгас на поени (видео)

Британскиот боксер Амир Кан беше на подот, но успеа да стане и да го совлада Самуел Варгас на поени во …

Кан беше во нокдаун, па го победи Варгас на поени (видео) Прочитај повеќе