Потегот на српската одбојкарка ги навреди Тајланѓаните, ја обвинија за расизам

Женската одбојкарска репрезентација на Србија стигна до 3:0 победа над Тајланд во Лигата на нации, но мечот падна во сенка …

Потегот на српската одбојкарка ги навреди Тајланѓаните, ја обвинија за расизам Прочитај повеќе