Судијата што не досуди пенал за Борусија Дортмунд побарал полициско обезбедување

Судијата Саша Стегеман е во фокусот на вниманието по натпреварот меѓу Бохум и Борусија Дортмунд во 30. коло во Бундеслигата. …

Судијата што не досуди пенал за Борусија Дортмунд побарал полициско обезбедување Прочитај повеќе