Top Sport

Себастијан Корда

Ѓоковиќ го избрка својот брат од трибините, па во маратон го победи Корда

Новак Ѓоковиќ имаше совршена подготовка за Австралија опен, откако во маратонското финале на Аделаида опен се врати од сет негатива …

Ѓоковиќ го избрка својот брат од трибините, па во маратон го победи Корда Прочитај повеќе

Scroll to Top