Аспиликуета во Барса од наредната сезона

Капитенот на Челси, Сезар Аспиликуета, ќе го напушти „Стенфорд бриџ“ по завршувањето на сезоната како слободен играч. Шпанскиот репрезентативец кариерата …

Аспиликуета во Барса од наредната сезона Прочитај повеќе